Klasikinis dvivietis numeris su dvigule arba 2 atskiromis lovomis

Klasikiniame dviviečiame numeryje su dvigule arba 2 atskiromis lovomis yra dvi 90 cm arba viena 180 cm pločio lova, o plotas 23 m². Numeriuose yra minibaras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia / dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Geresnysis dvivietis numeris su dvigule arba 2 atskiromis lovomis

Geresniajame numeryje su dvigule arba 2 atskiromis lovomis yra dvi 90 cm arba viena 180 cm pločio lova, o plotas 29 m². Numeriuose yra minibaras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia / dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Liukso numeris su vaizdu į miestą

Liukso numeryje su vaizdu į miestą yra dvi 90 cm arba viena 180 cm pločio lova, o plotas 60 m². Numeriuose yra minibaras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia / dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Pusiau liukso numeris

Pusiau liukso numeryje yra dvi 90 cm arba viena 180 cm pločio lova, o plotas 32 m². Numeriuose yra minibaras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia / dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Geresnysis numeris su dvigule arba 2 atskiromis lovomis ir balkonu

Geresniajame numeryje su dvigule arba 2 atskiromis lovomis ir balkonu yra dvi 90 cm arba viena 180 cm pločio lova, o plotas 29 m². Numeriuose yra minibaras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia / dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Klasikinis vienvietis numeris

Klasikiniame vienviečiame numeryje yra viena 120 cm pločio lova, o kambario plotas 20 m². Numeriuose yra minibaras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia / dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.