Klasikinis dvivietis numeris su dvigule arba 2 atskiromis lovomis

Klasikiniame dviviečiame numeryje su dvigule arba 2 atskiromis lovomis yra dvi 90cm arba viena 180cm pločio lova, o plotas 23m². Numeriuose yra mini baras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia/dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Geresnysis dvivietis numeris su dvigule arba 2 atskiromis lovomis

Geresniajame numeryje su dvigule arba 2 atskiromis lovomis yra dvi 90cm arba viena 180cm pločio lova, o plotas 29m². Numeriuose yra mini baras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia/dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Liukso numeris su vaizdu į miestą

Liukso numeryje su vaizdu į miestą yra dvi 90cm arba viena 180cm pločio lova, o plotas 60m². Numeriuose yra mini baras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia/dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Pusiau liukso numeris

Pusiau liukso numeryje yra dvi 90cm arba viena 180cm pločio lova, o plotas 32m². Numeriuose yra mini baras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia/dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.

Geresnysis numeris su dvigule arba 2 atskiromis lovomis ir balkonu

Geresniajame numeryje su dvigule arba 2 atskiromis lovomis ir balkonu yra dvi 90cm arba viena 180cm pločio lova, o plotas 29m². Numeriuose yra mini baras su gėrimais bei užkandžiais, kondicionierius, kėdės bei foteliai, spintos, veidrodžiai bei vonia/dušas. Dauguma numerių turi vaizdus pro langą į lankytinus objektus.